Celebrita zachraňuje

Herečka Lindsay Lohanová se pokusila sebrat dítě uprchlíkům. Matka na ni zaútočila

Celebrita zachraňuje
Herečka Lindsay Lohanová se pokusila sebrat dítě uprchlíkům. Matka na ni zaútočila

Obsah dostupný jen pro předplatitele.
Přihlásit se můžete zde.

Pokud nemáte předplatné, nebo vám vypršelo, objednat si ho můžete zde.

Obsah dostupný jen pro předplatitele.
Předplatné můžete objednat zde.

Pokud nemáte předplatné, nebo vám vypršelo, objednat si ho můžete zde.

Americká herečka Lindsay Lohanová si na své konto připisuje další přehmat. Na videu, které tento týden vysílala živě přes svůj instagramový účet, nejprve nabízí pomoc patrně syrské rodině na ulici. Když však na její nabídku nereagují, rozhodne se vzít věci doslova do svých rukou. Poté, co se pokusí uchopit za ruku dítě jedno z dětí, jeho matka herečku srazí na zem. Lohanová si již za svůj výkon vysloužila řadu negativních reakcí.

Na videu americká herečka nejprve přistupuje k rodině sedící na ulici údajně v Moskvě, o níž na úvod řekne, že jde o uprchlíky ze Sýrie. "Povězte mi svůj příběh, abych vám mohla pomoci," vyzývá čtyřčlennou rodinu se dvěma dětmi, která podle všeho tomu, co Lohanová říká vůbec nerozumí. Následně jim nabízí ubytování v hotelu, přičemž dosud žena na vše reaguje pouze úsměvem.

Brzy se však slova Lohanové o pomoci zvrhnou spíše ve výčitky a poučování. "Neměla byste je (děti) mít na zemi. Měla byste tvrdě pracovat... A měla byste dělat všechno pro to, aby vaše děti měly lepší život. A pokud jim někdo nabízí domov a postel, jako to teď dělám já, dejte jim je," nabádá matku v šátku.

Rodina se brzy na to zvedne a z místa odchází, Lohanová je však pronásleduje. "Podívejte se, co dělají. Obchodují s dětmi," pronese v jednu chvíli. "Neodejdu, dokud vás nevezmu. Teď již vím, kdo jste. Nes*rte mě," reaguje na odcházející rodinu. Když se pak pokusí uchopit chlapce za ruku, matka domnělé syrské rodiny se rozčílí a Lohanovou srazí na zem. Překvapená herečka si poté se slzama v očích posteskne, že má strach.

Za chování na videu se již na herečku snesla vlna kritiky z řad uživatelů sociálních sítí. "Viděl jsem celé video a pro to, co Lindsay Lohanová udělal, není žádná omluva. Bylo to prostě příšerné," napsal Daniel Wayne. "Video s Lindsay Lohan a uprchlickou rodinou je druhá nejzvláštnější věc s ní, kterou jsem tento týden viděl. Ta první byl trailer k jejímu novému filmu," nechal se slyšet Rob Trench.

Lindsay Lohanová se proslavila v dětském věku filmem Past na rodiče. Následovaly další filmy jako Mezi námi děvčaty, Protivný sprostý holky nebo Můj auťák Brouk. Herečka svůj úspěch nezvládla a měla opakovaně problémy se zákonem a potýkala se i se závislostí na alkoholu a drogách.

, fk

30. září 2018